WCOPA a moje cesta s HPM Dance studiem Pardubice do Olomouce

FotogalerieVideoSdílet
6. Května 2013

Opět jsem se po odmlce mohla vrátit mezi holky z HPM Dance studia Pardubice, když jsem přišla na pár tréninků zopakovat si naši veleśpěšnou choreografii She´s A Pirate, která v loňském roce získala v USA v Los Angeles titul Mistrů světa v interpretačním umění v kategorii Junior Dancer group. 

Ale o naší společné cestě do USA a všech záležitostech jsem již na svých stránkách psala, některé informace jsem sice musela z donucení smazat, ale to je již historie.

Nyní se historie může částečně zopakovat, protože se ve středu společně s dalšími holkami z HPM Dance studia Pardubice opět vrátím na taneční prkna, protože HPM bylo pozváno do Olomouce, kde se uskuteční opět po roční odmlce schůzka týkající se WCOPA a všech, kteří měli co do činění s minulými ročníky a možná i s těmi, kteří se v připravují na další ročníky.

A vzhledme k této cestě do Olomouce jsem si šla s holkama zopakovat původní choreografii She´s A Pirate, která z původních cca 3 minut musela být pro vystoupení v L. A. upravena na max. 1 minutu. Ve čtvrtek a dneska jsme si s holkami pod vedením Markéty Pejchové opět zopakovaly "dlouhou" 3. minuty trvající choreografii She´s A Pirate, se kteoru budeme ve středu vystupovat v Olomouci.

 

Rychlý kontakt

Terka UHLÍŘOVÁ
Třída Míru 97
530 02 Pardubice


Telefon: +420 775 105 510
E-mailinfo@terezauhlirova.cz
Web:    www.terezauhlirova.cz