Týdenní super soustředění v Harrachově

FotogalerieVideoSdílet
24. Července 2016

V neděli 17. července jsme společně s mladší sestřičkou Gábinkou a naším bratrancem Tomášem odjeli na tenisové soustředění do Harrachova, které pořádal Miloš Hrdina.

Tomáš se již zúčastnil potřetí, pro nás to byla premiéra anovinka. Už jen samotné prostředí Harrachova bylo příjemné, proto jsme se tam těšili. Od příjezdu bylo znát, že tady bude dobrá atmosféra a i dobrá parta spojená s náročným soustředěním.

Po příjezdu všech účatníků soustředění jsme se po tom, co se všichni ubytovali, vyšli podívat na Mumlvaský vodopád.

Od pondělí nastalo již klasické soustředění, kdy byl pevně stanoven časový rozpis dne, tzn. včetně budíčku, rozcvičky, občestvení i samotných tréninkových jednotek. Každý den soustředění jsme také absolvovali – přeskok přes švihadlo 1 min, kliky 20 s, leh sed 30s, vějíř (člunkový běh na kurtu).

Samozřejmě nebylo to jen o trénincích na kurtech, ale měli jsme od vedoucích soustředění připraven i doprovodný program.

Byla pro nás také připravena Olympiáda, která se zkládala z následujcích činností – sprint, hod na cíl, člunkový běh, plavání, běh do vrchu, dráha zručnosti, švihadlo vytrvalost, hlubový předklon, dribling na raketě, skok z místa, pití vody na čas, otázky pana Hrdiny, křížovka a postřehový běh.

Pokud jsme všechno, co bylo na konkrétní den stanoveno stihli včas, hráli jsme ještě buď volejbal, přehazovanou nebo fotbal. Po večeři jsme ještě mi starší chodili hrát „klamavku“.

A co je potřeba taky říct, že se výborně o nás starala paní kuchařka Vendulka, která nám vyvařovala opravdu dobrá jídla. A když malé holky nasbíraly borůvky, tak nám upekla vynikající borůvkovou buchtu.

Ve středu jsme hráli asi do tří hodin odpoledne a pak nás to čekalo…. Nezapomenutelným zážitkem byla výprava na bobovou dráhu, kde jsme si pořádně užili. Nemohlo chybět během soustředění také hledání Pokémonů.

Ve čtvrtek začal přípravný miniturnaj, který trval celý den a v pátek nás čekal hlavní závěrečný turnaj o medaile. Tomáš ve své skupině skončil 2. a  já také ve své „klučičí“ skupině získala 2. místo.

V sobotu se již jen uklízelo, dobalily se poslední věci, čekalo se na rodiče až si nás vyzvednou a odjíždělo se domů.

Super soustředění, na kterém jsem si našla nové kamarády, suprově si to soustředění užila a hlavně jsem si pořádně zahrála a zatrénovala.

Rychlý kontakt

Terka UHLÍŘOVÁ
Třída Míru 97
530 02 Pardubice


Telefon: +420 775 105 510
E-mailinfo@terezauhlirova.cz
Web:    www.terezauhlirova.cz