Snad jsem nezklamala a třeba pomohla

FotogalerieVideoSdílet
26. Dubna 2017

Dnešek byl ve znamení volna ve škole a dalšího očekávání. Otázka zní: Zklamala jsem nebo jsem pomohla naší škole k získání lepšího umístění?  Na to musí odpovědět jiní a pomůže jim k tomu třeba i výsledková listina. 

A proč jsem měla já a několik dalších z ostatních škol volno? Dnes se totiž uskutečnilo Okresní kolo Poháru Rozhlasu, kterého jsem se zúčastnila. Jednalo se o závody v atletických disciplínách a celkem bylo vypsáno několik kategorií pro holky a kluky zvlášť. 

V kategorii mladších žákyň, ve které jsem závodila já, se soutěžilo v disciplínách běh na 600 metrů, sprint na 60 metrů, skok vysoký, skok daleký, štafeta 4 x 60 metrů a hod kriketovým míčkem.

Já jsem reprezentovala a soutěžila za ZŠ Studánka v hodu kriketovým míčkem, štafetě a skoku do dálky.

V hodu kriketovým míčkem jsem skončila výkonem 43 metrů na prvním místě, což přineslo naší škole plný bodový zisk za tuto disciplínu 395 bodů.

Se štafetou na 4 x 60 metrů jsme skončily čtvrté, ale druhá skupina holek druhé. Ve skoku do dálky tak jsem skočila 345 cm (17. místo a 190 bodů). Skočila jsem málo, nevím?

Ale snad jsem pomohla svým bodovým ziskem naší škole k nějakému umístění. Bylo super si vyzkoušet v závodním režimu tyto disciplíny a snad bude ještě další příležitost.

 

Rychlý kontakt

Terka UHLÍŘOVÁ
Třída Míru 97
530 02 Pardubice


Telefon: +420 775 105 510
E-mailinfo@terezauhlirova.cz
Web:    www.terezauhlirova.cz